Gıda ve İçecek otomasyon endüstrisi araştırması

PMMI Business Intelligence’ın yeni bir araştırmasına göre, gıda ve içecek endüstrisi, otomasyondaki büyümeyi, makineden makineye iletişimin en önemli olduğunu görecek. Endüstri, programlanabilir mantık denetleyicileri (PLC’ler), servolar ve yazılımların güvenliğini arttırmak, gerçek zamanlı izlemeyi sağlamak, makine görüşlerinin denetlenmesini geliştirmek, veri toplanmasını sağlamak ve genellikle makine-makine iletişimini geliştirmek için büyümeyi görmektedir. Çalışma,  2018 Yiyecek ve İçecek İşleme Raporu .

Bu, her bir gıda işleme OEM’inin tipik olarak tek bir özel alana odaklanması nedeniyle küçük bir parçada gerekli değildir. Bu, CPG’lerin tüm sistemlerin sağlayıcılarını bulmasını zorlaştırır, bu nedenle makineleri çeşitli tedarikçilere entegre etme yeteneği kritiktir. Bu özellikle Endüstri 4.0 ve Entegre hattın işletmeye bağlanması için Nesnelerin Endüstriyel İnternet (IIoT) içindeki teknolojilerin büyümesi anlamına gelir.
Daha fazla bilgi için, 2018 Gıda ve İçecek İşleme Makineleri Raporu’nun yönetim özetini veya tam kopyasını indirin  .

ProFood Live’da 20-21 Haziran tarihleri ​​arasında ProFood Live’da gıda üreticilerinin karşılaştığı kritik sorunları ele almak için  ProFood World  çalışanlarına katılın  .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir