Marihuana pazarı için bir esrar şirketi kurulduJoel Milton TILT Holdings Teknoloji Başkanı

Aynı zamanda, devam eden bir altın telaşı var – esrar küçük işletmeler ve aynı zamanda büyük şirketler için karlı bir yeni endüstriyi temsil ediyor.

Kaostan bir düzen oluşturmak amacıyla, yeni kurulan Boston merkezli bir şirket olan TILT Holdings Inc. , dikey olarak entegre bir altyapı ve teknoloji esrar şirketi olarak ortaya çıktı. B2B platformu, bu gelişmekte olan sektörün sermaye ve diğer kaynaklarla büyümesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

TILT, 2018 Kasım’ında dört şirketin birleşmesinden oluşmuştur: Baker Technologies Inc., Briteside Holdings LLC, Sea Hunter Therapeutics LLC ve Santé Veritas Holdings Inc. Her biri marihuana pazarında kökleri olan işletmeler kendine has bir özellik arz etmektedir. karışıma uzmanlık. Baker, dispanserlere CRM ve analitik yazılımı sağlıyor, Briteside ekim ve üretim tesisleri için prefabrik modüler yapı sağlıyor, Sea Hunter Therapeutics bir sermaye ve yönetim uzmanlığı kaynağı ve Santé Veritas Kanada’da toptan satış sözleşmeleri geliştirmiş olan lisanslı bir üretici.Geçen hafta, şirket Kanada Menkul Kıymetler Borsası’nda (“TILT” sembolü altında) işlem görmeye başladı ve aynı zamanda bir esrar dağıtım şirketi olan Blackbird Holdings Corp. ve çok devletli bir sağlık kuruluşu Standard Farms LLC’nin satın alındığını açıkladı. kenevir operatör seracılık ve CO odaklanmış 2 merkezli ekstre.

TILT ayrıca, eyalette artan talebi desteklemek için yakında Taunton, Mass. 116.000 metrekarelik tesis, yıllık yaklaşık 30.000 pound çiçek üreten 60.000 metrekarelik çiçek kanopisini kapsayacak. Bölge, Massachusetts’teki esrar için en büyük ekim merkezlerinden biri olacak. Tescilli bir tasarımla TILT’in karbon ayakizini% 60’tan fazla düşürürken, genetik ve mühendisliği birleştiren son teknoloji ürünü ekim teknolojisine sahip olacak.Alex Coleman CEO

Tailton’un tesislerinde yapılan son fabrika turunda medya ile paylaşılmayan TILT’in çalışmalarında, laboratuardan yetiştirme odasına kadar birçok IP var. Şirketin şu anda eyalette 12 tane daha planlı açılışla Massachusetts’te iki perakende yeri var. Ancak amaç, diğer şirketlerin ülke genelinde kurabilecekleri bir platform sağlamaktır.

Esrar, ABD’de federal yasalar uyarınca yasadışı olduğundan , devlet sınırlarında taşınamaz. Bu nedenle, katılmak için ekimden satış noktasına kadar geniş kapsamlı bir operasyona ihtiyaç vardır. TILT, şirketlere şu anda sıfır altyapı bulunan ölçeklenebilir, tekrarlanabilir süreçler oluşturmada yardımcı olmak için işinde.

TILT, her seferinde aynı kalitede ürünün üretilmesini sağlayan en iyi uygulamaları kullanarak sermayeyi, donanımı, yazılımı, dağıtımı ve hatta fabrikaları sağlayabilir. Ve teknoloji, iş modelinin büyük bir parçasıdır. TILT Teknoloji Başkanı Joel Milton, “Otomasyon yaptığımız her şeyin özüdür” dedi.Ancak akılda tutulması, bu embriyonik gelişim aşamalarında bir endüstridir. Öyleyse, bir şirket hala kanıtlanmamış bir pazarda olan devlet çizgileri arasında ve hatta tüm dünyada çoğalabilecek bir B2B iş modeli nasıl kurabilir?

Cevap sadece platformda değil, insanlarda. TILT CEO’su Alex Coleman “Biz sorun çözücüyüz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir