Yeni Nesil Robot Teknolojisi ( E-Series )

UNIVERSAL ROBOTS, E-SERIES OLARAK ADLANDIRILAN YENİ NESİL ROBOT TEKNOLOJİSİNİ BAŞLATTI

yeni nesil robot teknolojisi

YENİ NESİL ROBOT TEKNOLOJİSİ


UNIVERSAL ROBOTS E-SERISI IŞBIRLIĞI ROBOTLARI, GELECEĞE HAZIR KULLANICILARA IŞBIRLIKÇI YENILIKLER, INSAN MERKEZLI BIR KULLANICI DENEYIMI  
VE HER UYGULAMA IÇIN BIR EKOSISTEM ILE GÜÇ SAĞLAR.

Universal Robots , Almanya’nın Münih kentinde bulunan Automatica 2018’deki yeni amiral gemisi e-Serisi robotlarının tanıtımıyla, çığır açan işbirlikçi otomasyon teknolojisini geliştirmeye devam ediyor .

Bu yeni işbirlikçi robot platformu, daha geniş bir uygulama çeşitliliği için daha hızlı geliştirmeyi sağlayan teknoloji gelişmelerini içermektedir.

İyileştirmeler, yerleşik, araç merkezli bir Kuvvet / Tork sensörünün sağladığı daha yüksek hassasiyet ve hassasiyet sayesinde daha da fazla uygulamayı ekonomik olarak ele alma yeteneğini içerir.

Diğer Universal Robotlar gibi, yeni e-Serisi de benzersiz bir kolaylık sunuyor. Şimdi, yeniden tasarlanmış bir kontrol paneli ve yeni programlama ve kontrol yazılımı, uygulamadan bağımsız olarak dağıtım ve programlamayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Özelleştirilebilir durma süresi ve durma mesafesi dahil olmak üzere 17 güvenlik fonksiyonu, işbirlikçi otomasyonu kolaylaştırır. TÜV Nord tarafından onaylanmış tüm bu fonksiyonlar EN ISO 13849-1, Cat. Engelsiz insan robotu işbirliği için 3, PLd ve tam EN ISO 10218-1 uygunluk makine güvenlik standartları.

YENİ NESİL ROBOT TEKNOLOJİSİ

Son kullanıcı avantajları

Büyük resme bakarak, e-Series kullanıcıları yatırımda hızlı bir getiri, gelecekteki herhangi bir uygulama için hazır bir cobot sistemi ve uzun vadeli verimlilik artışları bekleyebilirler.

Universal Robotlar Başkanı Jürgen von Hollen, “e-Serisi platformumuz, yıllardır edindiğimiz tecrübeyi ortak robotlar içinde pazar lideri olarak kullanıyor” diyor. “E-Serisindeki ‘e’, ​​Evrim anlamına gelir ve aynı zamanda, özellikle insanları güçlendirmek ve Herkes İçin Kolaylaştırmak için temel vizyonumuzu ve genel ürün felsefemizi desteklemektedir.”

Von Hollen, “ Karmaşık uygulamalar ve farklı veya belirsiz gelecek ihtiyaçları olan son kullanıcılar, e-Series platformundan ve kendi gereksinimlerine göre yatırımlarının kendileriyle birlikte büyüyebileceğini bilen benzersiz Evrensel Robotlar + ekosistemimizden faydalanacak” dedi. “Yenilikçi müşterilerin, rekabet avantajlarını en üst düzeye çıkarmak için otomasyon teknolojisinin benimsenmesi sürecini hızla işletmelerine olanak sağlıyoruz” dedi.

“Küresel bobin piyasasının, önümüzdeki yıllarda otomasyon pazarında kilit büyüme faktörlerinden biri olmaya devam etmesi bekleniyor. E-Serisi ile benim beklentim, Universal Robots’da, robot pazar lideri olarak konumumuzu geliştirmeye devam edeceğimiz yönünde. Ancak bu, yalnızca teknolojik açıdan devam ederek, dolayısıyla e-Serisinin lansmanı ile yapılabilir, ”diyor Universal Robots Başkanı Universal Robots +ve e-Series platformunu destekleyecek çevrimiçi eğitim programı Universal Robots Academy’nin önemini vurguladı. .

Universal Robotlar hemen e-Serisi için sipariş almaya başlayacak ve nakliye ünitelerini 1 Ağustos 2018’den itibaren müşterilere göndermeyi planlıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir